Návštěva dětských domovů - našich dětských kamarádů

Ahoj Všem, 
víme, že je v životě důležitá zábava. Nic nás víc netěší než úsměvy dětí, které se dobře baví. Navíc se naučí na táboře, jarních prázdninách nebo víkendových akcích i novým dovednostem. Učí se spolupracovat a tvořit jeden tým. Říká se tomu sociální adaptace. 
Neváhali jsme ani chviličku, když se na nás obrátili dva dětské domovy a požádali nás o spolupráci a možnost přihlásit k nám na tábor v Černousích 2023 děti v jejich péči. 
Děti, které jsme měli možnost poznat, byli úžasné. Velmi hodné, nápomocné a velice snažili při každé hře. Bylo až neuvěřitelné je sledovat. 
Svá velká srdce dávali do každé činnosti, ač nemají svůj život jednoduchý. Zde byste to ani nepoznali. Stýskalo se nám po nich. Rozhodli jsme se je navštívit. 
Nechtěli jsme být jen obyčejná návštěva. Věděli jsme, že je tam mnohem, mnohem víc dětí. Chtěli jsme udělat něco hezkého pro všechny. Oslovili jsme rodiče, kamarády a i spolupracovníky v našich zaměstnancích, o vyřazení plyšáků a hraček. Zabalili jsme je a ve dnech okolo mikulášské noci jsme je zajeli navštívit.
Na návštěvu nikdy nezapomeneme. Zjistili jsme i spoustu informací.  

Dětské domovy, nepotřebují ani tak hračky, oblečení nebo návštěvu. Potřebují hlavně finanční pomoc, díky které můžou děti poslat na různé pobyty, jak vzdělávací, tak zdravotní, které děti opravdu nutně potřebují. V dnešní době je nemocí tolik a každá má jinou náročnost léčení, ať fyzická či psychická. Takže pokud chcete pomoci. Oslovte dětské domovy a nabídněte finance, nebo financování některého pobytu. O kontakt klidně napište i nám.  

Tímto chceme Všem, kteří se podíleli opravdu velice poděkovat. Ty úsměvy stojí za to! 😃

Chceme poděkovat i za možnost návštěvy dětskému domovu v Jablonném v Podještědí a dětskému domovu ve Frýdlantu v Čechách. 

Děkujeme, děkujeme, že jste s námi a s námi pomáháte.     

                                     Přejeme krásné prožití adventu a adventních svátků. 

Vaše Štístka.

 zpět