Vánoční besídka, Dolní Hanychov

Ahoj Všem, 
Přijeli jsme nadšeni a plni očekávání. Nestihli jsme sni vybalit a začli jsme si společně povídat a hrát, jsme spolu velmi rádi. Sobotní dopoledne jsme strávili výzdobou naší společenské místnosti, abychom na Ježíška byli připraveni. Po obědě jsme se prošli pro pár laskomin do nedalekého krámku. Odpočinuli jsme si a mohli se pustit do krásně připravených tradic. Zjistili jsme při pouštění lodiček, s kým se máme nejraději a z celkového obrazu vyšlo, že se budeme minimálně v tomto počtu potkávat i další rok.
Házeli jsme bačkorou, zpívali koledy a rozkrajovali jablíčka, všichni jsme byli nervózní zda tam budou hvězdičky a budeme zdraví i příští rok. Povedlo se to moc krásně. Povečeřeli jsme výborný bramborový salát a řízek, ochutnali cukroví a začali se těšit na příchod Ježíška. Přišel. Pod stromečkem bylo spoustu úžasných dárků. Potěšili jsme navzájem i svoje kamarády. Ježíškovi se roztrhl při odchodu pytel a vytrosil nám pár hraček po cestě při odchodu. Měli jsme radost, že jsme si jich nasbírali plné náruče. Následovalo překvapení. Svolali jsme se do večerní tmy, kde nám vedoucí rozdali prskavky, ale neměli pro nás jen malé, ale i velké. Byla to paráda. Přejeme všem, kteří se nemohli zúčastnit pro nemoc, brzké uzdravení a těšíme se, že to za rok zažijí s námi.

Krásně jsme zakončili  rok 2023 poslední víkendovkou v Dolním Hanychově. 

Všem přejeme Krásné Vánoční svátky a úžasnou pohodu u rodinného krbu. Přejeme krásnou nadílku a spoustu tradic v rodině. Ať se Vám všem vyplní každé přání. 
Těšíme se na Vás v novém roce 2024, do kterého přejeme všem hlavně pevné zdraví.

Velmi Vám děkujeme, že jste si vybrali právě nás.

Vaše Štístka.

Načíst celé album

 zpět